Technologie

Entries feed - Comments feed

Tuesday, October 17 2017

Historia Druku 3D od A do Z

cubicnch.jpg Już nie tylko w większych zakładach produkcyjnych, ale również i w domu można korzystać z innowacyjnego pomysłu, jakim jest druk 3D. To o tyle korzystne rozwiązanie, że za jego pomocą można tworzyć nowe projekty ze znacznie mniejszym zużyciem surowca niż podczas wytwarzania tradycyjnego drogą cięcia czy odlewania. Urządzenie do druku 3D wykorzystuje tylko tyle surowca ile jest niezbędne do wytworzenia danego elementu, co dodatkowo znacznie zmniejsza ilość odpadów. Dzięki temu rozwiązanie to cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Continue reading...

Monday, October 9 2017

Czujnik indukcyjni i jego zastosowanie

aksotronik.jpg Szeroki zakres zastosowań ma czujnik indukcyjny. Dzięki temu, że reaguje na zbliżenie do jego powierzchni metalu bardzo często stosowany jest w przemyśle. Można go spotkać na większości hal produkcyjnych. Jego największym atutem jest bardzo wysoka odporność na trudne warunki. Dzięki temu idealne sprawdzi się w pomieszczeniach, w których panują skrajnie wysokie bądź niskie temperatury a nawet i wysokie nawilgocenie powietrza.

Continue reading...

Friday, October 6 2017

Praktyczna strona e-mailingu

sare.jpg Nie tylko w promocjach konsumenckich, ale również i w działaniach public relations wykorzystywany jest e-mailing. Pomaga i jednocześnie ułatwia dotarcie do większej grupy odbiorców a przy tym i jednoczesnego przedstawienia im swojej oferty. W ten prosty sposób można poprawić oraz rozbudować pożądany wizerunek swojej firmy jak również zachęcić do szybkiej reakcji ze strony danych odbiorców.

Continue reading...

Wednesday, September 7 2016

Uslugi informatyczne - Czym się kierować

179026806Decydując się na określone usługi informatyczne powinniśmy przede wszystkim kierować się tym, jak doświadczona jest firma informatyczna, do której się zgłaszamy. Przetestowanie ich możliwości nie będzie niczym trudnym, a dodatkowo możemy przekonać się po rekomendacjach, jakie dana firma posiada, czy jest to marka godna zaufania czy też raczej powinniśmy omijać ją szerokim łukiem. Firm informatycznych tego typu jest niezwykle wiele na rynku.

Continue reading...

Zastosowanie Aparatów CPAP

chrapiesz.jpgProblemy z bezdechem sennym ma wbrew pozorom dość dużo osób. Na co dzień nie zauważamy szczególnych skutków ubocznych takiej przypadłości, ale im bardziej pogłębiają się nasze problemy, tym mocniej zastanawiamy się nad przyczyną, która może tkwić właśnie w bezdechu sennym. Aparaty cpap to nowoczesne rozwiązanie, które polega na wytwarzaniu stałego, dodatniego ciśnienie w obrębie dróg oddechowych.

Continue reading...

Sunday, September 4 2016

Czy druk 3D wpływa niekorzystnie na zdrowie?

druk_3d_zdrowie.jpgDrukarki 3D dla większości stanowią innowacyjne rozwiązanie w branży, które ułatwia życie wielu z nas. Pytanie się rodzi, czy innowacyjna technologia jest całkowicie bezpieczna dla naszego zdrowia?

Continue reading...

Friday, September 2 2016

Zakład elektroniczny ze sklepem

gear-408364_960_720.jpgBez elektroniki, cyfrowego przetwarzania danych nie można wyobrazić sobie życia. Otacza nas wszędzie. Można próbować inwestować w biznes z tym związany, jednak jak to zrobić by wybić się spośród konkrecji? Dobrym pomysłem może być otwarcie zakładu oferującego serwis laptopów.

Continue reading...

Thursday, September 1 2016

Sklep z ciekawostkami

electricity-705670_960_720.jpgJesteś fanem nowych technologii? Nie potrafisz bez nich żyć? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zakupić jakiś ciekawy gadżet bądź naprawić niesprawne urządzenie? Wstąp do jednego z sieci sklepów oferujących takie rozwiązania. Znajdziesz tam między innymi serwis laptopów, jeżeli Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa, a jest już po terminie oficjalnej gwarancji.

Continue reading...

Wednesday, December 25 2013

Szafy, szafeczki

Chyba każdy lubi, gdy przedmioty i urządzenia są na swoim miejscu. Dlatego też w tym przypadku idealnie sprawdzą się szafy garażowe. Przyniesie to oczekiwane rezultaty. Koniec z bałaganem i ciągłym szukaniu młota czy łopaty wśród innych walających się rzeczy. Wszystko będzie na swoim miejscu.

Continue reading...

}